Cevizli Mahallesi Bosch Servisi

Bosch Servis
cevizli Bosch Servis

Bosch Servisi

Cevizli mahallesi Bosch servisi aynı gün hizmeti . 0216 353 38 53 numaralı hattan. Teknik servis müşteri temsilcilerine randevu talebi açmaktır . Turkuaz servis işleminizi aynı gün içerisinde gündemine alıp en kısa zamanda çözüm sağlayacaktır.

bosch servisi
cevizli Bosch Servis

Kireç kırıcı önemi

Cevizli Bosch Servis hizmetleri olarak tüm kartal bölgesinde hizmetinizdeyiz . Çevre mahallelerde beyaz eşya, klima ve kombi servis hizmeti vermekteyiz .

Turkuaz servis personellerimiz branşında uzman deneyimli teknisyenlerdir . Teknik servis eğitimli güler yüzlü ve hızlı çözümlerle Hizmet verme anlayışı içerisindedir . Cevizli Bosch kullanıcılarına en iyi şekilde ve hızlı çözümler bulmaya çalışmaktadır.

Cevizli bölgesi ve yakın mahallelerden kolayca arayıp çağrı merkezimize kayıt bırakabilirsiniz. Bosch Siemens Profilo Servis aynı gün hizmet için hemen arayın .

Ayrıca Bosch kurutma makinelerinde filtre bakım ücreti almıyoruz . Önümüzdeki kış ayları göz önünde bulundurularak ne denli önemli olduğu aşikardır . Bu sebeple kurutma makinelerinde bakım hizmetine öncelik vermekteyiz.

Artık Çamaşır makinesi su giriş kısmına kireç önleyici filtre takılmalıdır . Bununla birlikte Çamaşır makinesinden çıkan yıkanmış temiz çamaşırlar kurutma makinesine kireç taşımasın .

Bu nedenle çamaşır makinesine takılan kireç önleyici . Sonuçta Makinenin kazan ve su geçiş borularının kireç ve katran oluşumlarının önüne geçecektir . Bu sebeple hem çamaşır makinesi hem de kurutma makinesinde uzun ömür ve dayanıklılık sağlayacaktır .

Bosch markalı ürünlerde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ve kurutma makinesi Kireç kırıcı filtre Şarttır . Servisimizde yedek parça bununla birlikte montaj ve servis hizmeti sağlanmaktadır.

Bosch servisi

Cevizli Bosch klima servisi

Bosch Klima bakımları , arıza ve montaj talepleriniz için yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır . Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek size en yakın gezici ekibimizi yönlendirmesini beklemektir .

Gezici ekip lideri tarafından aranmanız durumunda en geç 30 dakika içerinde evinize ulaşmış olacaktır .

Klima Montajı yapıldıktan sonra bilgi eksikliği varsa ancak teknisyen tarafından kullanım bilgisi verilir . Bunun yanında Yıllık klima bakımı yapılmamış ise teknisyen tarafından uyarılmalıdır.

Gezici ekiplerimizin araçlarında klima bakım ilacı ve araç gereçleri bulunduğu için rahatlıkla teknisyen arkadaşlardan isteyebilirsiniz .

NOT : Firmamız teknik özel servis olarak hizmet vermektedir.

Cevizli Mahallesi Bosch Servisi” hakkında 3 yorum

  1. Geri izleme: Cumhuriyet Mahallesi Bosch Servisi - 0216 353 38 53 - Bosch ServisBosch Servis

  2. Geri izleme: Maltepe Bosch Servisi - 0216 353 38 53 - Aynı Gün Hizmet Bosch ServisBosch Servis

  3. Geri izleme: Maltepe Bosch Servisi | 0216 353 38 53 | Turkuaz Teknik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir